Börü Cast Ajans Başvurusu

Börü Cast Ajans Başvurusu

Dağ film serisi ekip oyuncularının rol aldığı Börü isimli dizi, önümüzdeki aylarda Star TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Insignia Productions ile Çağlar Arts’ın yapımını ortaklaşa üstlendiği, Alper Çağlar’ın yazıp yönettiği dizi, tanıtım videosu ile ses getirmeyi başardı. Dizide; Serkan Çayoğlu, Fırat Doğruloğlu, Emir Benderlioğlu, Murat Arkın, Ahmet Pınar ve Bedii Akın gibi deneyimli oyuncular rol alıyor. Börü Dizisinde oyuncu, yardımcı oyuncu veya figüran rollerinde yer almak isteyen yeni yüzlerin aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapması gerekmektedir. Yapacağınız başvurulur Börü Cast Direktörlüğüne iletilecektir.

Börü Dizisinin Konusu

Yaşanmış gerçek olayların anlatıldığı, Polis Özel Harekat’ın en güzide savaş timi “Börü” nün kahramanlık ve intikam hikayesinin anlatıldığı dizi, vatan aşkı temasıyla izleyicinin karşısına çıkıyor.

Börü Dizisi Künye

Kanal: Star TV

Tür: Aksiyon

Yapım: 2017 Türkiye

Yapım Şirketi: Insignia Productions ile Çağlar Arts

Yapımcı: Alper Çağlar

Yönetmen: Alper Çağlar

Oyuncular: Serkan Çayoğlu, Fırat Doğruloğlu, Emir Benderlioğlu, Murat Arkın, Ahmet Pınar, Bedii Akın

Börü Cast Ajansı Başvuru Formu

Hayalleriniz ve hedefleriniz için müthiş bir fırsat! Tek yapmanız gereken cast ajans başvuru formunu doldurup bize göndermeniz. Resimli formunuza; özgeçmişinizi, yeteneklerinizi ve neden dizide oynamak istediğinizi yazarak bize ulaşın. Her form tarafımızca değerlendirmeye alınacak olup şartları uyanlara dizide oynama şansı tanınacaktır.

04 Temmuz 2017
1.364 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?