Dolunay Cast Ajans Başvurusu

Dolunay Cast Ajans Başvurusu

Dolunay dizisi oyuncu kadrosu ve senaryosuyla yaz sezonuna damgasını vuracaktır. Yağmur Ünal’ın yapımcılığını üstlendiği Dolunay dizisi için çekimler başladı. Dolunay cast direktörüne sunulmak üzere oyuncu, yardımcı oyuncu, figüran ve yeni yüzler aranmaktadır. Dolunay dizisiniz kadrosunda Can Yaman ve Özge Gürel başrol oynarken, onlara Hakan Kurtaş, Necip Memili, İlyada Akdoğan, Türkü Turan, Berk Yaygın gibi isimler eşlik edecektir.

Dolunay Dizisi Konusu

Profesyonel aşçı olmak isteyen Nazlı, Japon mutfağını öğrenerek kendi işleteceği lokantayı açmak ister. Öğrencilik sıkıntılarından kurtulmak için çalıştığı patronu Ferit’in özel aşçılığını yapar. Ünlü bir iş adamı olan Ferit ve öğrenci Nazlı yakınlaşmaya başlar ve sürpriz bir aşkın peşinden gitmeye başlarlar.

Dolunay Dizisi Künye

Kanal: Star TV

Tür:Romantik Komedi

Yapım:2017 Türkiye

Yapım şirketi: MED Yapım

Yapımcı: Cihan Ünal ve Yağmur Ünal

Yönetmen: Çağrı Bayrak

Oyuncular: Can Yaman, Özge Gürel, Emre Kentmenoğlu, Alara Bozbey, Balamir Emren, Yeşim Gül

Dolunay Cast Ajans Başvuru Formu

Dolunay dizisinde oyuncu olmak tahmin ettiğiniz gibi zor değil. Cast Ajans Başvuru Formunu doldurarak hayallerinize yaklaşabilirsiniz. Bilgilerinizi, becerilerinizi ve özgeçmişinizi eksiksiz yazarak ve forma bir fotoğraf ekleyerek formu bize gönderin.  Ayrıca neden Dolunay dizisinde olmak istediğinizi de anlatın.

Ulaşan her form cast ajans tarafından incelenmektedir. Uygun görülen adaylara geri dönüş yapılmakta ve dizilerde oynama imkanı verilmektedir.

04 Temmuz 2017
1.336 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?