Karayazı Cast Ajans Başvurusu

Karayazı Cast Ajans Başvurusu

Perde önü ve arkası ile ünlü dizilere imza atan bir ekibe ait “Karayazı” dizisi Kanal D’de fırtına estirmeye devam edecek. Başrollerinde Haluk Bilginer, Emre Kınay, Zeynep Çamcı, Ushan Çakır, Burak Çelik gibi tecrübenin ve gençlik dinamizminin buluştuğu diziye diyaloglu/diyalogsuz oyuncu, yardımcı oyuncu, figüran olmak üzere siz de katılmak istiyorsanız, başvurunuzu aşağıdaki form ile yapabilirsiniz.

Dizinin Konusu

Bir yanda geçmişin öfkesini ailesine de yansıtan bir baba ile baba sevgisinden mahrum olan bir evlat; diğer yanda da “namus”u hayatın merkezine koymuş bir baba ile babasının katı kuralları ile büyümüş ve kalbinin sesiyle aile bağları arasındaki bir genç kızın hikayesi.

Dizinin Künyesi

Kanal: Kanal D

Tür: Dram

Yapım: Dark Story

Yapım Şirketi: Dark Story Yapım Şirketi

Yapımcı: Eylem Canpolat – Sema Ergenekon

Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt

Oyuncular: Haluk Bilginer, Emre Kınay, Zeynep Çamcı, Ushan Çakır, Burak Çelik

Ajans Başvuru Formu

Bu muhteşem kadrolu dizide oynama şansını elde etmek için aşağıdaki başvuru formunu özellikle yeteneklerinizi belirtir bir şekilde dikkatlice doldurun ve resimlerinizi başvuru formuna yükleyin. Neden seçilmeniz gerektiğini de belirtin.

Yapılan başvurular, dizi ajansınca değerlendirilecek olup, dizide oynaması uygun bulunanlara dönüş yapılır ve diziye davet edilir.

04 Temmuz 2017
888 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?