Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

Hedef Cast Ajans genç ve dinamik kadrosuyla sizleri sinema ve televizyon dünyasına sağlam bir adım atmaya davet ediyor. Hedefimiz yenilikçi kadrosuyla adaylarımızı yönlendirmek ve televizyon sektörüne kalıcı oyuncular sağlamaktır. Hedef Cast Ajans oyuncu odaklı bir ajanstır. Güvenilir yapısıyla ve yenilikçi kadrosuyla her yaştan oyuncu adayı yetiştirmeyi ve yönlendirmeyi amaçlamaktadır.

Günümüz Türkiye’sinde sinema ve televizyon dünyasındaki büyük payı dizi sektörünün oluşturduğunu biliyoruz. Rekabetçi bir ortam ve reyting kaygılarıyla çoğu dizi ekranlarda yer edinme savaşı veriyor. Bu yüzden birçok yeni yüz ve oyuncu adayı arandığını tahmin etmek pek de zor değil. Hedef Cast Ajans güvencesiyle size bu sektörde yer edinme güvencesi veriyoruz.

Vizyonumuz
Hedef Cast Ajans olarak vizyonumuz yetenekli oyuncu adaylarını hakkettikleri yerlere getirebilmek ve sektörde kalıcı bir isim sağlamaktır. Sinema, televizyon, dizi, reklam, klip çalışmalarına oyuncu yetiştirmek amacıyla kurulan ajansımız yeni kurulmuş olmasına rağmen sağlam referanslarla iş dünyasına giriş yapmıştır.

Neden Hedef Cast Ajans?
Sektöre yeni ve hızlı bir giriş yapan Hedef Cast Ajans güvenilir portföyüyle oyuncu olmak isteyen adaylarımıza gerçek ve büyülü bir dünyanın kapısını aralıyor.

Hedefe ulaşmak için doğru yerdesiniz…